Випаровувач Eleaf HW2

Опір
94 грн
Немає в наявності

Рейтинг:
(прочитати 18 відгуків)
Доступні способи оплати:
Apple PayGoogle PayvisamastercardPlata by mono
Доступні служби доставки:
Способи доставки

Вас може зацікавити

Випаровувач Eleaf HW2

Випаровувачі Eleaf HW2, опором 0.3 Ом підходять до атомайзер Eleaf ELLO / ELLO Mini і до набору Eleaf iJust NexGen. У випаровувачах встановлені дві вертикальні спіралі канталу (Kantal A1). Дані випаровувачі з усієї серії HW найкращі за смаком, але трохи меншою кількістю пари.

Сменный испаритель Eleaf HW2 с двумя спиралями, сопротивлением 0.3 Ом

Латунный контакт в испарителе Eleaf HW2

Заявлена вихідна потужність для Eleaf HW2 30-70W, рекомендована 45-60W. Випаровувачі діаметром 15 мм, висотою 20 мм. Конструкція випаровувачів розроблена для роботи за високої потужності. Широкі отвори з боків для забору рідини забезпечують гарне змочування всмоктуючого волокна випаровувача.

Испарители Eleaf HW2 в упаковке по 5 шт.

Випаровувачі Eleaf HW2 йдуть в упаковці 5 шт. Ви можете придбати як один випаровувач, так і цілу упаковку. Ціна вказана на 1 шт.

Технічні характеристики
Висота
20 мм
Діаметр

15 мм

Вага
8 г
6873

Характеристики

Модель пристрою
Eleaf iStick NOWOS
Модель пристрою
Eleaf iJust 3
Модель пристрою
Eleaf ELLO
Модель пристрою
Eleaf iStick Rim C
Модель пристрою
Eleaf iStick Pico 25 with ELLO Kit 85W TC
Модель пристрою
Eleaf ELLO POP
Модель пристрою
Eleaf iKonn 220 with ELLO Kit
Модель пристрою
Eleaf ROTOR
Модель пристрою
Eleaf iStick Pico S
Модель пристрою
Eleaf iJust NexGen
Модель пристрою
Eleaf iStick Rim
Модель пристрою
Eleaf iJust 3 Pro
Модель пристрою
Eleaf ELLO Duro
Модель пристрою
Eleaf iStick Pico 21700 with ELLO
Модель пристрою
Eleaf ELLO VATE
Модель пристрою
Eleaf iStick MIX with ELLO POP Kit
Модель пристрою
Eleaf MELO 5
Серія випаровувача
HW
Рідина, що рекомендується. Опір 0,3 Ом.
Співвідношення VG/PG: 60/40 та 70/30
Затягування. Опір 0,3 Ом.
Середня (RDL)
В упаковці
5

Ідентифікатори товару

Rated 4.92 on the scale 1 - 5 based on 18 customer reviews
Перевірена покупка

Сообщите пожалуйста когда ждать наличия на складе?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від SMOL.NET.UA :

Из-за проблем с доставкой, в ближайший месяц не стоит ожидать его появления.

Перевірена покупка

Купил испаритель, после штатного испарителя на ijust 3. Заметно тяжелее тяга и сильнее вкус. Так же сильнее вкусопередача. Не рекомендую перегревать т.к. быстрогорит. Рекомендую

P.S. отдельное спасибо за сервис)

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )

Подскажите, пожалуйста, подойдет ли этот испаритель для vaporesso swag 2?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )

Подскажите, подходит ли данный испаритель к iJust 3 PRO?

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Відповідь від smol.net.ua :

Здравствуйте, подходит

Перевірена покупка

Отличный испаритель, держится долго и гариков никаких не было, вкус не плохой, пара тоже не особо много, но это и хорошо. Обслуживание и доставка, всё отлично, буду заказывать ещё.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 1 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка

Для 2020 стар как по мне, лучше взять HW-M вот ето тема, а сам как по мне не плох, туго затяжку делать, вкусопепедача вроде норм.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
К товару претензий нет, я уже знаком с этими испарителями. Оформление заказа и быстрая доставка тоже радует. Благодарю и за приятную "плюшку" в посылке. Вроде бы мелочь, но приятно Ваше внимание к клиентам.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 1 )
Перевірена покупка
А как по мне то тут вроде вкуса как-то поболе будет, если сравнить с HW1. Испаритель норм и не так плюётся как HW1.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Перевірена покупка
Я пробовал всю линейку испарителей HW. Этот, лично для меня, золотая середина.
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
Да испаритель неподходит на Next gen сам тоже купил по глупости в первый же день гарики пошли а через неделю сдох, вкуса мало очень в сравнении с HW1, не берите
Чи був цей коментар корисним для вас? Так ( 0 ) Ні ( 0 )
« 1 2 »