BEVAPE Kit MINT ICE CREAM
Вас може зацікавити
-
SMOKY Kit PREMIUM DESSERT260 грн -
PARCRAFT Kit PISTACHIO ICE CREAM170 грн -
PARCRAFT Kit VANILLA CREME170 грн -
BIG CLOUD М'ята240 грн
Рідина BEVAPE Kit MINT ICE CREAM
Цей товар не є готовою рідиною! Набір для самостійного приготування рідини BEVAPE Kit MINT ICE CREAM. Доступні варіанти набору: 0 мг, 1.5мг, 3 мг, 6 мг. Об'єм 60 мл. В'язкість VG/PG 70/30.
Рідина для вейпа BEVAPE MINT ICE CREAM – м'ятне морозиво у ніжній вафельній склянці. Прохолодний мікс із солодким ванільним післясмаком.
Набір Vape Kit складається з:
- Порожній флакон 60 мл
- Гліцерин
- Харчовий ароматизатор
- Бустер (органічний)
Отримати готову рідину, використовуючи цей набір, дуже просто! Оскільки всі компоненти, що входять до набору, вже в потрібному дозуванні. Достатньо перелити їх у порожній флакон, закрити його і добре збовтати. Рідина готова до використання. Для отримання кращих смакових якостей готової рідини бажано дати їй настоятися кілька годин при кімнатній температурі. Більш тривалий настій покращує смакові якості.
Характеристики
- Співвідношення VG/PG
- 70/30
- Категорія смаків
- Десерти
- Категорія смаків
- М'ята, Ментол
Ідентифікатори товару
Привіт. Я парю на voopoо drag X2. Чи мені попалось якась шляпа чи може воно таке і є. Шляпа в тому плані що я все змішав, Оставив на 4 дня для того щоб воно нормально змішальсь, і воно на новому койлі давало УДУШАЮШИЙ дим. Даже без зат'яга відчувалось що є Гарік, хоча по факту на іншій жижі все норально. Якщо брать то не повністю заливати ароматизатор, але я повністю залив. Я розумію що багато налив води в тексті але ж головне можна дізнатись що воно не є нормальним. Можливо то брак. Я трохи викрутився і розбавивши з жижой без ароматизатора і воно трохи легше. Я відчув ванільний присмак з морозивом. А от стаканчик ні.
Найкраща рідина на мій смак. Прекрасне поєднання смаку, дає легкий холодок і відмінний післясмак. Оригінальний, забезпечує насичений і збалансований смак, який завжди радує. Саме за це я її і люблю.
Вкусная ,освежающая жидкость
Очень приятная и вкусная жижа, много холодка, чувствуется мята с ноткой вафельного стаканчика.
Самая вкусная и приятная жидкость из 70\30 в этом магазине. Хотел заказать ещё, добавил в корзину - зашел попзже и уже нету :( Подскажите когда будет в наличии.
Супер жидкость
Если я что то делаю не как скажите,всем друзья также ответили один ванилин!
Если вы ищите жидкость для постояннки это то што нужно, вкус бомба
Впервые взял сборную жидкость, и ничуть не пожалел. Вкус хорош, объём велик, цена демократичная. 11/10